Науково-методична проблема ліцею
Створення психолого-педагогічних умов для розвитку і реалізації інтелектуальної та творчої активності учасників навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій.
Структура методичної роботи
У ліцеї працюють методичні об’єднання: учителів початкових класів, учителів суспільно - гуманітарного циклу,учителів природничо - математичного циклу та класних керівників.
2020-2021 н. р.
 
Ковальчук Юлія, учениця 7 класу зайняла третє місце у ІІ етапі обласного конкурсу різдвяно - новорічної атрибутики "Святвечір" у номінації "Дідух" (керівник: Ніна Степанівна Михальчук).
Зображення може містити: 1 особа, стоїть та у приміщенні
Учні ліцею взяли участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури «Sunflower-2019». Дванадцять  школярів отримали сертифікат учасника. Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня нагороджені Оласюк Мирослава і  Михальчук Анна, учениці 6 класу, які набрали найбільшу кількість балів. 
 
Інтернет-олімпіада «На Урок» – цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Участь в олімпіаді – це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.
Шістдесят сім відсотків учнів 7-11 класів нашого ліцею взяли участь в олімпіаді з математики «Осінь 2020». Кожен учень побачив свій рівень знань і отримав сертифікат учасника. Четверо учнів отримали дипломи I ступеня, а двоє – дипломи Ⅱступеня. Найбільше балів (95.238) набрав учень 8 класу Ланевич Артем.

Кожного року 9 листопада відзначається День української писемності та мови. З нагоди свята учні нашого ліцею, учителі долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.
 

 

 

2019-2020 н. р.
Учні нашої школи – активні учасники Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», яка щорічно проводиться з метою залучення школярів до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі, формування наукового світогляду. По-особливому яскраво та урочисто відбулася ювілейна  гра «Соняшник»-2020.
Під час засідання творчої групи вчителів української мови та літератури, яке відбулося 18 лютого 2020 року, Любов Дроздик провела майстер-клас на тему «Використання методів і прийомів ейдетики на уроках української мови та літератури».
21 лютого 2020 року в ЗЗСО «Березичівський ліцей» відзначили Міжнародний день рідної мови.
 
 
 
6 грудня 2019 року в ЗЗСО «Березичівський ліцей» відбулася зустріч із поетесою Валентиною Ланевич. Ведучі свята – Ангеліна Руднік і Сергій Андрусик – зазначили, що творчість Валентини Михайлівни хвилює, дає насолоду, плекає високі почуття, торкається тонкою гранню кожного читача. У виконанні дівчат-восьмикласниць ніжно прозвучали вірші-описи осінніх краєвидів. Затамувавши подих, глядачі знайомилися з інтимною лірикою. Поетичні філософські роздуми спонукали замислитися над скороминущістю життя, долею людини. Як крик душі, як стогін зболілого серця, сприйнялися поезії-пісні, виконані скрипалькою Наталією Горщар, – «Де ж ти ходиш, рідний сину?» та «Поговори зі мною, любий», присвячені воїнам-захисникам.
Сама ж поетеса згадала шкільні роки, що минули в стінах цього навчального закладу, прочитала поезії, котрі готує до видання.
Своєрідним підсумком стала презентація «Душа поета», адже поезія Валентини Ланевич настільки неповторна, що її уже сьогодні можна «розібрати на цитати».

 

2018-2019 н. р
19 квітня 2019 року на базі Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради відбувся семінар вчителів історії на тему «Використання дидактичних ігор на уроках історії та правознавства». Світлана Котик, учитель історії нашого навчального закладу, презентувала свій досвід з проблеми використання дидактичних ігор та продемонструвала фрагменти  уроків.
20 березня 2019 року методичним кабінетом Управління гуманітарної політики було проведено науково-практичний семінар з питань упровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури. Любов Дроздик, учитель нашого ліцею, провела майстер-клас «Сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання».
18.02.2020 р. - засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови. Іванна Кух, учитель англійської мови, запросила колег на показовий урок  у 7 клас.
15.02.2019 р. – засідання окружного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови і зарубіжної літератури Седлищенського освітнього округу. Показові уроки провели учителі зарубіжної літератури Валентина Ковальчук та Марина Будько.

26 листопада 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства Седлищенського освітнього округу. Учитель історії, Світлана Котик, провела показовий урок у 8 класі та  виховний захід на тему «Ми пам’ятаємо! Ми – сильні!», присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

 

2017 - 2018 н.р.
21 березня 2018 року відбувся районний семінар учителів української мови та літератури на тему «Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу особистості в умовах інноваційного освітнього середовища». Учителі Ковальчук Л.С. та Дроздик Л.А. провели показові уроки і познайомили колег із особливостями та методами своєї роботи.

 
Під час засідання Седлищенського методичного обʼєднання учителів математики та фізики був проведений урок-подорож «Додавання та віднімання раціональних чисел» у 6 класі.
 
  

 

 

2016/2017 навчальний рік

Районний семінар Захисту Вітчизни (2016/17 н.р.)

Співпраця зі шкільним лісництвом

Окружний семінар вчителів фізико-математичних дисциплін. 

Конкурс "Міс МАТЕМАТИКА-2017"

Відкритий урок фізики у 7 класі на тему "Сили тертя"

04.01.2017 року - тренінг "Педагогічна майстерність учителя"

Ковальчук Валентина Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, підготувала та провела тренінг з учителям нашої школи. Досвідчений педагог формувала у колег впевненість у правильному виборі професії, вчила діяти та спілкуватися у колективі, стимулювала бажання підвищувати свій професійний рівень.

30.11.2016 року - засідання окружного методичного об"єднання вчителів здоров"язберігаючих дисциплін

Колеги відвідали урок Захисту Вітчизни в 11 класі та побували на виховному заході "Козацькі забави", які підготував вчитель Захисту Вітчизни Марчик М.В.

      

15.11.2016 року - засідання методичного об"єднання вчителів початкових класів

    

2015/2016 навчальний рік

24.03.2016 року - районний семінар вчителів інформатики

"Форми організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках інформатики" - такою була тема районного семінару вчителів інформатики, проведеного 24 березня 2016 року у нашій школі. Вчитель інформатики Колошук Г.Г. показала форми оргаганізації навчально-пізнавальної діяльності учнів,  які використовує у своїй роботі, провела урок у 5 класі на тему "Редактор презентацій. Текстові та графічні об’єкти на слайдах", а також презентацію проекту "Уявні світи", над яким працювали учні 11 класу. Матеріали семінару можна переглянути ТУТ.

 

01.03.2016 року - районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

1 березня 2016 року був проведений районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: "Використання інтерактивних технологій підготовки вчителя як конкурентноспроможного фахівця". Такі педагоги школи як, Капець В.П. та Капець Р.І., Ковальчук А.М. та Ковальчук Л.С., Михальчук Л.С. та Кузьмич П.П. презентували на своїх уроках сучасні педагогічні технології навчання. А родзинкою семінару став тренінг від заступника директора з навчально-виховної роботи Ковальчук В.П. на тему: "Інтерактивні технології у методичній роботі".

23.12.2015 року - заняття школи молодого педагога

23 грудня 2015 року у нашівй школі відбулося заняття Школи молодого педагога для вчителів зарубіжної літератури. У ході роботи було представлено педагогічну майстерню вчителя зарубіжної літератури Ковальчук В.П. Молоді спеціалісти відвідали урок у 5 класі та поділилися враженнями від почутого, побаченого, висловили власну думку щодо проведення такого уроку. Валентина Павлівна провела майстер-клас з питань використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури.