2020 - 2021 н.р.
3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю.
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою наш ЗЗСО» Березичівський ліцей» відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.Про це та багато іншого говорили учні під час години спілкування " Рівні серед рівних", з учнями 3 - го класу. З вихованцями 5 -го класу було проведено заняття з елементами тренінгу "Поважай тих, хто поруч".
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
У знак пам'яті про людей, життя яких забрав СНІД - у нашому ліцеї проходила акція "СНІД - смертельна загроза людству".
Акціія "16 днів Проти насилля"
В рамках проведення акції, з метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді в ЗЗСО « Березичівський ліцей» відбулася профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка – проти насильства". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Соціальний педагог Н.В. Шпанчук, провела інформхвилинки, для учнів,про історію та значення даної акції.
16 листопада -Міжнародний день толерантності.
У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально - виховного процесу з 16 по 20 листопада у ліцеї проходив Тиждень толерантності під девізом " Толерантність - дорога до миру та співпраці".План проведення тижня був насичений та різноманітний. Ліцей був тематично оформлений, проведено тематичні акції, конкурси, вікторину, класні години, бесіди на тему толерантності. Упродовж тижня всі здобувачі освіти ліцею брали активну участь у заходах, які змінювали один одного.Тиждень пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
13 листопада - Всесвітній день доброти.
Сьогоднішній день у нашому ліцеї розпочався з акції "Роби добро на радість людям". Учні і вчителі ліцею долучились до добрих справ, від щирого серця кожен дарував доброту. Вихованці мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно.
2019 - 2020 н.р.
18 лютого у Березичівському ліцеї відбувся районний семінар соціальних педагогів на тему "Інноваційні методи роботи соціального педагога з батьками ".
Соціальні педагоги відвідали коворкінг для батьків " Мудрість батьківського виховання". Надія Шпанчук провела креативний фідбек "Місток порозумінь", незвичну квест-екскурсію, під час якої колеги ознайомились зі школою за допомогою карти- маршруту та виконали різні завдання з дітьми. І на закінчення Н. В. Шпанчук представила презентацію своєї роботи з батьками " На шляху до взаємодії".
Фотогалерея індивідуальних занять із учнями
Міжнародний день боротьби зі СНІДом
«Не знаючи супротивника – не можливо його перемогти» - під таким девізом проводилися заходи до 1 грудня – міжнародного дня боротьби зі СНІДом у ЗОШ І-ІІІст. с. Березичі.
Цього дня були проведені низка заходів, головною метою яких було привернути увагу учнівського колективу до здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу, дискримінації ВІЛ-інфікованих та толерантного ставлення до них.
День розпочався з акції «Червона стрічка», яка проходила під гаслом «Знаю! Підтримую! Приєднуюсь!».
Кожен учень школи та педагогічні працівники мали змогу прикріпити червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом, і висловити свою надію на майбутнє без СНІДу. Потім школярі, почерпнувши корисну для себе інформацію брали участь у ще одній акції під назвою «Не дай СНІДу шанс».
Упродовж дня у школі були розповсюджені плакати, буклети,оформлені інформаційний стенд та куточок «Абонемент на життя» відповідної тематики.
Психологічною службою школи були проведені виховні години та бесіди з учнями 8-11 класів на тему «Як захиститися від ВІЛ/СНІДу», «Азбука «СНІДу». Такі заходи допомагають школярам усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті, виховують почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, почуття цінності людського життя; навчають толерантному ставленню до людей, які живуть з ВІЛ.
Психолого - педагогічний консиліум
Адаптація 1-го класу
Мета: залучити учасників педагогічного консиліуму до активного обговорення проблеми адаптації першокласників до навчання в початковій школі;
-
створити умови для аналізу свого особистісного досвіду і професійної компетентності;
-
виробити рекомендації для всіх учасників навчально-виховного процесу з проблемних моментів адаптації.
Робота психолого-педагогічного консиліуму розпочалася з обговорення найбільш складних випадків адаптації дітей до школи. Учасники засідання висловлювали свої думки щодо даної теми та спільно знаходили шляхи подолання деяких проблем. Колеги отримали можливість побачити першокласників з різних сторін, а також зрозуміти причини їхніх проблем. Це допоможе у майбутньому уникнути суб’єктивізму в оцінці можливостей окремих дітей, дозволить об’єктивно їх зрозуміти і побудувати спільну програму дій, спрямованих на розвиток певних якостей або на усунення виявлених причин відставання в навчанні чи відхилень в поведінці.
Семінар для вчителів початкової ланки «У першому класі без проблем»
У цікавій та змістовній формі проходив семінар для вчителів початкової ланки «У першому класі без проблем».Під час зустрічі педагоги глибше проникнули у світ дитинства та шукали конструктивні шляхи вирішення проблем адаптації першокласників.